Bus Departure

Date now is: 06-12-2021
Time now is: 07:17

Bus Operator / Trip No / Route Date / Time Status / Gate
EKSPRES MUTIARA
RN

TBS - GREENWOOD

06-12

06:00

DELAYED

Gate 01

SANI EXPRESS
TSBN 01

TBS - SHAH ALAM - KLANG - PUCHONG PRIMA - PUTRAJAYA - KAJANG - NILAI - TERMINAL ONE SEREMBAN - ALOR GAJAH - MELAKA SENTRAL

06-12

06:00

DELAYED

Gate 02

SANI EXPRESS
TSBN 02

TBS - SHAH ALAM - KLANG - PUCHONG PRIMA - PUTRAJAYA - KAJANG - NILAI - TERMINAL ONE SEREMBAN - ALOR GAJAH - MELAKA SENTRAL

06-12

06:00

DELAYED

Gate 03

SANI EXPRESS
M 41

TBS - PUCHONG PRIMA - PUTRAJAYA - SHAH ALAM - KLANG - KAJANG - NILAI - TERMINAL ONE SEREMBAN - ALOR GAJAH - MELAKA SENTRAL

06-12

06:00

DELAYED

Gate 04

SANI EXPRESS
TGM 04

TBS - SHAH ALAM - KLANG - PUCHONG PRIMA - PUTRAJAYA - KAJANG - NILAI - TERMINAL ONE SEREMBAN - ALOR GAJAH - MELAKA SENTRAL

06-12

06:00

DELAYED

Gate 06

SANI EXPRESS
T 59

TBS - SHAH ALAM - KLANG - PUCHONG PRIMA - KAJANG - PUTRAJAYA - NILAI - TERMINAL ONE SEREMBAN - MELAKA SENTRAL

06-12

06:00

DELAYED

Gate 07

SANI EXPRESS
TSBN 03

TBS - SHAH ALAM - KLANG - PUCHONG PRIMA - PUTRAJAYA - KAJANG - NILAI - TERMINAL ONE SEREMBAN - ALOR GAJAH - MELAKA SENTRAL

06-12

06:00

DELAYED

Gate 08

JETBUS
JB72

TBS - TERMINAL KLIA2 - TERMINAL KLIA

06-12

07:00

ON TIME

Gate 04

LAHOLIDAYS
6246684

TBS - KUANTAN - UMP

06-12

07:00

ON TIME

Gate 05

MAYANG SARI
KLMR01

TBS - MELAKA SENTRAL - MUAR

06-12

07:00

ON TIME

Gate 02

NEOLINER EXPRESS
6240714

TBS - SKUDAI - JB - LARKIN

06-12

07:00

ON TIME

Gate 03

NEOLINER EXPRESS
6240745

TBS - SKUDAI - JB - LARKIN

06-12

07:15

ON TIME

Gate 01

12 records found